بایگانی نوشته‌ها


طراحی دکوراسیون آشپزخانه

طراحی دکوراسیون آشپزخانه

در صورتی که دکوراسیون داخلی را به چندین دسته بخش بندی کنیم، دکوراسیون آشپزخانه یکی از مهمترین بخش های آن به حساب می آید. طراحی دکوراسیون آشپزخانه همچنان که باید از دکوراسیون عمومی داخل خانه باید پیروی کند باید ویژگی ها و مختصات  خاص خود را نیز داشته باشد چرا که دیزاین آشپزخانه از لحاظ کاربردی متفاوت از سایر بخش های خانه است. موارد متعددی در دکوراسیون این بخش از خانه مورد توجه باشد که می توانیم به نورپردازی، ترکیب رنگ ها ، انتخاب نوع متریال، استفاده بهینه از فضا، تهویه و… اشاره داشته باشیم.

آشنایی با طراحی دکوراسیون داخلی و انواع سبک های آن

آشنایی با طراحی دکوراسیون داخلی و انواع سبک های آن

طراحی دکوراسیون داخلی از طراحی داخلی قرن هجدهم در انگلستان و طراحی داخلی روستایی فرانسوی گرفته تا طراحی داخلی سرزمین های دور را در برمی گیرد. مبلمان آنتیک ، دیوارهای گچبری شده، لوسترهای چشمگیر، تزیینات شگفت انگیز، دکوری های حکاکی شده، پرده های فاخر و رنگ ها ی شیک  و سنگین از ویژگی ها ی اصلی این سبک است. تزیینات در سبک کلاسیک حرف اول را می زنند. در این سبک برای تزیین دیوارها از پنل های دیواری چوبی  و کاغذ دیواری های مرغوب استفاده می شود. برای پنل های چوبی به طور معمول از چوب گرانبها ساخته می شوند.

لیستی از معروف ترین آثار سنتی ایران

لیستی از معروف ترین آثار سنتی ایران

آثار سنتی ایران با تاریخ و قدمت دیرینه خود به عنوان بخشی از مهمترین جاذبه های گردشگری این کشور زیبا و پهناور به حساب آمده و بر همین اساس ما در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی را هر چند به صورت مختصر در خصوص برخی از این آثار تاریخی برای شما خوانندگان عزیز و محترم به اشتراک بگذاریم، تا پایان این متن همراه ما باشید.

دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...